Prima pagină MULTIMEDIA Jocuri Need for Speed World Online

Impartire cont nfs world

Discutii despre jocul Need for Speed World Online

Impartire cont nfs world

Mesaj necititde ady1111 » Dum 15 Ian 2012 11:44 am

Dupa cum spune titlul vreau sa impart un cont de nfs world lvl 50 ,masinile sunt:porsche 911 gt 3 rs (mai ii trebuie niste frane si e ful pro),lotus evora(mai ii trebuie niste frane si e full pro), lamborghini murcielago,aston martin,bmw z4 team needforspeed,lamborghini galardo balboni lp 550,bmw m3 e30 t2(cea mai buna masina t2),lotus elise, nissan skylne r34,mazda speed 3,nissan silvia,chevrolet chelvee ss,mazda rx 7 battle machine, bmw m3 gtr t3,scirocco zack :) cine va trece cele 2 teste surpriza ale mele vom imparti contul in 3 pt ca si thekingofspeed il imparte cu mn deci cn vrea sa impartim contu in 3 sa vina aici sa spuna! :D
Imagine
ady1111
Senior
Senior

Reputation point: 23
Un membru apreciat.Un membru apreciat.Un membru apreciat.

Re: Impartire cont nfs world

Mesaj necititde sedbona » Dum 15 Ian 2012 1:19 pm

eu vreau :X
am si eu un cont lvl 50 da am numa bmw m3 r8 si mazda speed 3
sedbona
Junior
Junior

Reputation point: 0
Acest membru nu a primit suficiente voturi pentru a se știi dacă este apreciat sau nu.

Mesaj necititde xAndrei08x » Dum 15 Ian 2012 3:48 pm

ady1111 scrie:Dupa cum spune titlul vreau sa impart un cont de nfs world lvl 50 ,masinile sunt:porsche 911 gt 3 rs (mai ii trebuie niste frane si e ful pro),lotus evora(mai ii trebuie niste frane si e full pro), lamborghini murcielago,aston martin,bmw z4 team needforspeed,lamborghini galardo balboni lp 550,bmw m3 e30 t2(cea mai buna masina t2),lotus elise, nissan skylne r34,mazda speed 3,nissan silvia,chevrolet chelvee ss,mazda rx 7 battle machine, bmw m3 gtr t3,scirocco zack :) cine va trece cele 2 teste surpriza ale mele vom imparti contul in 3 pt ca si thekingofspeed il imparte cu mn deci cn vrea sa impartim contu in 3 sa vina aici sa spuna! :D

pai si nu te gandesti ca poate iti schimba parola?foarte stupid din punctul meu de vedere sa imparti un cont,mai ales in 3 =)) gandeste-te bine ca nu ai beneficii.Mai ales ca ai masini cu boost.
If everything seems under control,YOU'RE not going FAST ENOUGH!
ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ™
xAndrei08x
Moderator
Moderator

NFSW Server: APEX
Reputation point: 1000
Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.

Mesaj necititde ady1111 » Dum 15 Ian 2012 4:27 pm

O sa ma mai gandesc andrei
Imagine
ady1111
Senior
Senior

Reputation point: 23
Un membru apreciat.Un membru apreciat.Un membru apreciat.

Mesaj necititde CATALYBS » Dum 15 Ian 2012 7:17 pm

E o idee prosteasca, deoarece asta presupune sa stati de la ora X la ora Y. Si te-ar putea da afara din joc oricand unul din ceilalti 2 utilizatori doar logandu-se.
Imagine
CATALYBS
Moderator
Moderator

NFSW ID: CATARULLS
Reputation point: 747
Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !Un membru super de treabă !

Mesaj necititde kazan77 » Dum 15 Ian 2012 8:23 pm

ma bag si eu ca sunt curios cum merge 911 gt3 ca am bagat boostul prea tarziu si nu am prins-o in joc
kazan77
Junior
Junior

Acest membru nu a primit suficiente voturi pentru a se știi dacă este apreciat sau nu.

Mesaj necititde Bosniacu » Lun 16 Ian 2012 10:13 am

CATALYBS scrie:Si te-ar putea da afara din joc oricand unul din ceilalti 2 utilizatori doar logandu-se.

Apropos de chestia cu datul afara... eu pe cont am doi driveri (eu si fi-miu, care la 6 ani pare o tanara speranta). Ne putem loga amandoi in acelasi timp? (de pe calculatoare diferite, normal)
Bosniacu

Mesaj necititde xAndrei08x » Lun 16 Ian 2012 10:32 am

Nu , nu se poate am testat
If everything seems under control,YOU'RE not going FAST ENOUGH!
ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ™
xAndrei08x
Moderator
Moderator

Reputation point: 1000
Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.

Mesaj necititde TheKingOfSpeed » Lun 16 Ian 2012 4:42 pm

Bosniacu scrie:Apropos de chestia cu datul afara... eu pe cont am doi driveri (eu si fi-miu, care la 6 ani pare o tanara speranta). Ne putem loga amandoi in acelasi timp? (de pe calculatoare diferite, normal)

Nu poti intra pe un cont de mai multe ori, chiar daca ai mai multi driveri. Ca sa puteti intra amandoi aveti nevoie de 2 conturi, unul pe un cont, celalat pe al doilea cont. Si nu puteti face mai multe conturi pe acelasi e-mail. ;)
Imagine

Daca viata iti da Boost, pastreaza-l pentru ca... Hei
\\\\\\\\\\\\\\\Boost gratis!
TheKingOfSpeed
VIP
VIP

NFSW ID: 01JAZZ01
Reputation point: 209
Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.Un membru de încredere.

Mesaj necititde costy2tall » Lun 16 Ian 2012 6:40 pm

Daca va ganditi la faze cu schimbat parole si alte prostii sunteti egoisti, detinatorul contului isi poate recupera/schimba parola contului oricand prin simplul fapt ca se reseteaza cu ajutorul e-mailului acestuia. Omul doar vrea sa faca un gest bun si acela de a lasa si pe altcineva sa experimenteze acest joc cu niste masini cu care probabil multi dintre noi nu ne vom putea juca.

Ma bag si eu la provocare.
Astept. Multumesc !
costy2tall
Simplu cititor
Simplu cititor

Următorul

Înapoi la Need for Speed World Online