Prima pagină MULTIMEDIA Telefoane mobile

Cum pot afla numarul tel. care ma apeleaza cu numar secret ?

Care este cel mai bun telefon mobil? Cum se schimba softul la telefon ? Ce noi aplicatii sau jocuri pentru telefon au aparut? Ce inseamna Android, Symbian, Windows Mobile sau iOS ? Ce coduri secrete pentru telefoane cunoasteti ?

Cum pot afla numarul tel. care ma apeleaza cu numar secret ?

Mesaj necititde GSM » Joi 05 Mai 2011 11:13 am

Cum pot afla numarul telefonului care ma apeleaza cu numar secret ? Mai sunt cativa ****** care ma deranjeaza cu numar secret. Stiu ca sunt un softuri pentru telefoane mai performante, adica aplicatii care blocheaza apelurile cu numar secret. Insa eu vreau sa aflu numarul celui care ma deranjeaza zilnic. Cum pot face acest lucru? La relatii clienti de ce nu imi pot spune? Ca doar EU am fost apelat si nu le cer convorbirea, ci doar numarul care ma apelat pe MINE! De ce nu dezactiveaza acest serviciu cu numar secret?

Macar Cosmote zice clar ca nu se poate:

Pot afla cine ma apeleaza cu numar privat?

Restrictionarea sau redirectionarea apelurilor primite cu identitate ascunsa sau aflarea numarului unui apel primit cu numar privat sunt indisponibile.
In cazul in care apelurile pe care le primesti sunt de natura abuziva, pentru solutionarea situatiei este necesar sa te adresezi celei mai apropiate sectii de politie. Situatia va fi analizata de catre organele abilitate in conformitate cu legislatia in vigoare.
GSM
Junior
Junior

Reputation point: 0
Acest membru nu a primit suficiente voturi pentru a se știi dacă este apreciat sau nu.

Înapoi la Telefoane mobile