Prima pagină MULTIMEDIA Telefoane mobile

500 MINUTE GRATIS pe Cosmote !

Care este cel mai bun telefon mobil? Cum se schimba softul la telefon ? Ce noi aplicatii sau jocuri pentru telefon au aparut? Ce inseamna Android, Symbian, Windows Mobile sau iOS ? Ce coduri secrete pentru telefoane cunoasteti ?

500 MINUTE GRATIS pe Cosmote !

Mesaj necititde carmin » Mie 13 Apr 2011 5:46 pm

Vrei sa stii cum poti face rost de 500 MINUTE GRATIS pe Cosmote, fara sa incarci deloc credit ?

Nici mie nu mi-a venit sa cred la inceput, dar functioneaza !!
Probabil este o firma afliata Cosmote, care isi promoveaza astfel site-ul de reincarcari, oferind acest bonus la inregistrarea pe site, pentru a atrage posibili viitori clienti. Buna promovare !

Cum se face ca sa obtii aceste 500 de minute gratuit in retea pe Cosmote si fara sa incarci deloc cu alt credit cartela din telefonul tau ??

Intra pe site-ul:

[hide]
Va rugam sa va INREGISTRATI sau LOGATI pentru a vedea link-ul de download, imaginea sau videoclipul. Dureaza doar 1 minut: alegeti doar numele si parola dvs.

[/hide]

Faceti-va cont acolo ( maxim 5 minute ), veti primi un email de confirmare pe emailul dvs. si dati click pe link-ul de confirmare din email. Apoi asteptati 5-20 minute pana primiti SMS-ul, pe telefonul cu numarul dvs. de telefon pe care l-ati furnizat la inregistrare.

Introduceti din acel SMS primit ( care include o parola) , parola in casuta de pe site-ul amintit ( adica in pagina care apare cand dati click pe link-ul de confirmare din emailul dumneavoastra, nu intrati direct pe site, din cauza ca nu functioneaza asa, ci decat din linkul de confirmare din email ) si continuati procesul de inregistrare ( vi se mai cer niste date: adresa, cod postal etc. ). Cand ati terminat, dupa cateva minute, veti primi SMS in care sunteti anuntati ca ati primit 500 de minute in retea pe Cosmote, cu valabilitate 30 de zile !

Daca nu credeti, verificati dupa primirea acestui ultim SMS la *100#, la rubrica Balanta, subrubrica Balanta bonusuri din reincarcari. :)

PS: Aceste 500 de minute se consuma inaintea creditului de pe telefonul dvs. deci intai se consuma aceste 500 de minute si apoi incepe sa va fie consumat creditul in mod normal, ceea ce e foarte tare !

Bafta!

Daca ti-a placut acest pont, trimite si la prietenii tai adresa acestui topic, care contine instructiunile detaliate.

http://internetus.ro/forum/viewtopic.php?f=27&t=206

Multumesc !

Administrator edit: Această ofertă a expirat, nu mai este valabilă.

A fost utilă cât a funcționat.

Vă anunțăm aici în topic dacă se reactivează sau dacă găsim alta asemănătoare.
carmin
Junior avansat
Junior avansat

Reputation point: -21
Un membru cam neserios.Un membru cam neserios.Un membru cam neserios.

Re: 500 MINUTE GRATIS pe Cosmote, fara sa incarci deloc cred

Mesaj necititde since » Vin 09 Sep 2011 8:00 pm

merge ?
:lol:
since
Simplu cititor
Simplu cititor

Reputation point: 0
Acest membru nu a primit suficiente voturi pentru a se știi dacă este apreciat sau nu.

Mesaj necititde carmin » Sâm 10 Sep 2011 4:50 pm

Daca intrai pe site-ul amintit, vedeai clar ca scrie sus mare:

Inregistreaza-te acum si primesti 500 de minute in retea.

Am folosit metoda pe vreo 20 de numere de telefon de Cosmote ( am ajutat cativa prieteni ) si a functionat perfect.

Functioneaza o singura data pe acelasi numar de telefon.
carmin
Junior avansat
Junior avansat

Reputation point: -21
Un membru cam neserios.Un membru cam neserios.Un membru cam neserios.

Mesaj necititde yliuta » Vin 30 Sep 2011 5:16 pm

Multumim pentru efortul depus la mine am mers fara probleme la 2 din 2 numere de telefon au mers si acum am 1000 de Minute .
Multumesc mult :)
yliuta
Simplu cititor
Simplu cititor

Acest membru nu a primit suficiente voturi pentru a se știi dacă este apreciat sau nu.

Mesaj necititde ronaldynho » Sâm 30 Iun 2012 6:53 pm

vreau sy eu
ronaldynho
Simplu cititor
Simplu cititor

Mesaj necititde Cristinutzza » Mar 24 Iul 2012 7:59 pm

M-am inregistrat de mai mult de 2 ore si nu am primit mail...:((...ce sa fac. am incercat a doua oara cu alta adresa si nu a mers.
Cristinutzza
Simplu cititor
Simplu cititor

Mesaj necititde dumitrita » Joi 02 Aug 2012 11:08 am

daca scriu acceeasi adresa de e-mail dar schimb nr de tel merge ajutati-ma repede :((
dumitrita
Simplu cititor
Simplu cititor

Mesaj necititde speedergod » Vin 03 Aug 2012 7:31 am

dumitrita scrie:daca scriu acceeasi adresa de e-mail dar schimb nr de tel merge ajutati-ma repede :((

Pai probeaza si daca merge, cu ce putem noi sa te mai ajutam?
Imagine
speedergod
Moderator
Moderator

NFSW Server: APEX
Reputation point: 1000
Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.Un membru excepțional.

Mesaj necititde Blagu » Dum 05 Aug 2012 4:43 pm

daca sunt perioada de gratie merge sa folosec cele 500 de minute>
|?
Blagu
Simplu cititor
Simplu cititor

Mesaj necititde claudiu dorutz » Mar 07 Aug 2012 11:33 am

076318****
claudiu dorutz
Simplu cititor
Simplu cititor

Următorul

Înapoi la Telefoane mobile